Skip to content

Wesprzyj naszą działalność

Jeśli podoba ci się nasza działalność i chciałbyś nas wspierać, możesz to zrobić na kilka sposobów.
W szczególności możesz:

  1. Wesprzeć nas finansowo a twoje wpłaty zostaną przeznaczone na cele statutowe takie jak: promocję programu CPK w ramach wydarzeń i eventów, druku materiałów promocyjnych, utrzymanie strony www czy kosztów monitorowania postępu prac nad programem. Wszyscy w gronie zarządu stowarzyszenia pracujemy społecznie, ale utrzymanie naszej działalności wiąże się z pewnymi kosztami, które musimy ponosić. Raporty z naszych wydatków będą publicznie dostępne na naszej stronie internetowej w kwartalnych okresach.

    Nr konta: 79 2530 0008 2060 1082 2819 0001 Nest Bank

  2. Zostać naszym woluntariuszem, jednym z koordynatorów zbiórki podpisów i uczestniczyć w naszych eventach czy zbierać podpisy pod projektem ustawy.
  3. Wesprzeć swoim podpisem zbiórkę podpisów obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej w sprawie realizacji programu CPK oraz poprosić rodzinę i znajomych o ich poparcie i przesłać nam wypełnioną listę na adres stowarzyszenia lub zawieźć do któregoś z naszych koordynatorów, których kontakty znajdziesz na tej stronie (zobacz)
  4. Wspierać akcję #TakDlaCPK w mediach społecznościowych lub w swoim środowisku.
  5. A jeśli jesteś osobą publiczną, reprezentujesz organizację społeczną, gospodarczą, samorząd czy firmę, która dostrzega potrzebę realizacji programu CPK, możesz zostać Partnerem akcji #TakDlaCPK aby w ten sposób przyczynić się do pełnej i szybkiej realizacji tego ambitnego programu.