Skip to content

Wzór listy do zbierania podpisów

Pobierz Listę>>

Koordynatorzy zbierania podpisów

Dolnośląskie

Rafał Sawicki
sawickirafal-cpk@outlook.com
731 582 557
Wrocław

Wojciech Piórkowski
wojpiorkowski@gmail.com
781 202 299
Wrocław

Grażyna Najnigier
grazyna.najnigier@yahoo.com
601 700 956
Wrocław 

Konrad Pleban
konrad.pleban@gmail.com
796 113 365
woj. dolnośląskie (szczególnie miasto i gmina Oleśnica, miasto i gmina Trzebnica, gmina Długołęka)

Aleksander Jawor
alek.jawor@wp.pl
604 300 172
Jelenia Góra

 

Lubelskie

Dominik Kęcik
kecik123@o2.pl
575 537 597
Lublin i najbliższa okolica

Łódzkie

Jakub Rybak
takdlacpk.lodz@gmail.com
Jakub +48792483650
Łódź

Andrzej Paluch
andrzej.paluch@takdlacpk.org
605 117 506
Łódź, Zgierz, Stryków, Aleksandrów,
Łódzki, Łęczyca

Artur Waloszczyk
artur.waloszczyk2020@gmail.com
727 660 709
powiat bełchatowski

Tomasz Idziak
⁠tidziak@gmail.com
570 988 351
powiat radomszczański

Michał Zimny
mzimny@o2.pl
502 424 229
powiat piotrkowski

Małopolskie

Szymon Huptyś
szymon.huptys@takdlacpk.org
503 77 00 57
woj. małopolskie, ale głównie Kraków

Tomasz Synowiec
tomaszpiotrsynowiec@gmail.com
508563960
Woj. Małopolskie, głównie:
Kraków i powiat bocheński

Przemysław Wojtyś
pwojtys@gmail.com
502683824
Woj. Małopolskie, Dąbrowa Tarnowska

Mazowieckie

Marcin Król
marcin.krol@takdlacpk.org
513-893-849,
Warszawa, Otwock

Adam Czarnecki
adam.czarnecki@takdlacpk.org
536525466
Warszawa

Tomek Sienicki
tomek.sienicki@takdlacpk.org
+48501382054
Warszawa

Jakub Szyszlak
szyszlakjakub@gmail.com
+48514700983
Warszawa, Praga Południe.
Powiaty na północy Mazowsza
(Żuromiński, Płoński i Ciechanowski)

Szymon Ziemba
Warszawa, Śródmieście
szymonzmb@gmail.com
668 266 333

Maciej Szczepanowski
maciej.szczepanowski@takdlacpk.org 
780 781 256
Mazowieckie, Radom

Dobiesław Stefaniak
dobieslaw.stefaniak@takdlacpk.org
691-398-405
Łomianki, Czosnów, Żoliborz/Bielany

Sebastian Jóźwiak
jozwiaksebastian@interia.pl
+48609535938
powiat legionowski

Magdalena Kurdel
magdalena.kurdel@gmail.com 
600 101 103
Mazowieckie pow. legionowski i okolice

Daniel Stańczyk
stanczyk.daniel@gmail.com
+48722798088
Mazowieckie powiat Lipsko

Podlaskie

Ewa Bakun
bakunab@vp.pl
606904210
Podlaskie pow.sokólski i okolice

Pomorskie

Mikołaj Szymański
brandiumlab@gmail.com
721 689 641
Trójmiasto, pomorskie

Śląskie

Dawid Turek
d.turek@op.pl 
791 480 398
Katowice i Aglomeracja Śląska

Warmińsko-Mazurskie

Piotr Bożym
ozzypb@poczta.onet.pl
600894701
Iława (siedziba) ,Ostróda 
zachodnia część woj. Warmińsko-Mazurskiego.
Ew. Olsztyn i Elbląg.

Wielkopolskie

Maciej Antczak
maciej.marek.antczak@gmail.com
730147559
Kalisz i okolice (Aglomeracja Kalisko-Ostrowska)

Zachodniopomorskie

Łukasz Bury
Lukasz_wa@poczta.fm
516 009 042
Koszalin + okolica

Mateusz Ciecieląg
mateusz.ciecielag127@wp.pl
792823325
FB: Rudy Kg (najszybciej)
Kołobrzeg

Zagranica

Tomasz Trzaskowski
podpisy@interia.pl
+447872848744
Londyn